VÝVOJ

SOS TLAČÍTKO

SOS tlačítko nehodě nepředchází, snaží se zmírnit pouze její dopad a urychlit proces kontaktu záchranných složek. Když jde o záchranu života každá minuta se počítá.  Proto jsme přemýšleli, jak co nejefektivněji spustit ohlašovací sekvence tlačítka v případě nehody. Sepne se třemi způsoby, velkým přetížením, nadměrným náklonem, který trvá delší dobu a dá se spustit také manuálně. Pokud dojde pouze k menší nehodě motorkář má možnost spuštěnou sekvenci deaktivovat.

VÝVOJ

TELEMETRIE

Vyvíjíme měřící zařízení jenž zvládne zcela zmapovat chování jezdce na   motocyklu. Ukáže mu jeho špatné řidičské návyky a pomůže mu se plně sžít s jeho strojem. Telemetrie bude zaznamenávat i vnější faktory jako povrch a kvalitu vozovky, špatné radiusi zatáček apod. z těchto všech dat bude do budoucna vytvořen přehled kritický úseku napříč českou republikou.

Při prvotním nástřelu myšlenky telemetrie jsme se shodli na jednom. Nechceme jít cestou autonomních systému jenž by přebrali kontrolu nad strojem.Telemetrie bude pasivním prvkem jenž bude poskytovatelem zpětné vazby z motocyklu a jízdy.

6SENCE

MOTORKÁŘE SPOJUJE LÁSKA PRO VĚC A TOUHA PO ADRENALINU. NĚKTEŘÍ MAJÍ V SOBĚ NĚCO NA VÍC. ZAČALI JSME TOMU ŘÍKAT ŠESTÝ SMYSL, A TAK VZNIKL NÁŠ PROJEKT.

KONTAKT

+ (420) 739 832 326 + (420) 775 648 141 info@6sence.cz